• kontakt@twojeteksty.pl

O mnie/Opinie

O mnie/Opinie

Tak pi­sać, by słowom było cias­no, a myślom przestronnie” – Julian Tuwim

Swoją przygodę z copywritingiem, a w zasadzie z SEO copywritingiem, rozpocząłem już na przełomie 2012 i 2013 roku. Zdobycie pierwszego doświadczenia było dla mnie wynikiem współpracy z trzema dość znanymi platformami, które zrzeszają ludzi zajmujących się pisaniem tekstów preclowych. Niestety, taka praca nie była dla mnie odpowiednia. Moja ambicja wykraczała znacząco poza pisanie tekstów przeznaczonych do najprostszego pozycjonowania. Wkrótce zacząłem zagłębiać się w tematykę prawdziwego słowa pisanego. Udało mi się także ukończyć studia historyczne, gdzie wszelkiego rodzaju teksty oraz źródła pisane były moją codziennością.

W 2014 roku podjąłem decyzję, aby założyć stronę TwojeTeksty.pl, która do dzisiaj jest moim „oknem na świat” 🙂 W trakcie kilku lat działalności nawiązywałem zarówno długofalowe współprace, jak i realizowałem pojedyncze zlecenia. W moim dorobku znajduje się już ponad tysiąc tekstów i mam nadzieję, że dołożę do tego tysiące kolejnych 🙂

Część moich klientów postanowiła podzielić się swoją opinią na temat współpracy ze mną. Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z tymi opiniami, gorąco zachęcam do lektury – KLIKNIJ TUTAJ

Jak wygląda współpraca ze mną od strony formalnej?

Kluczową kwestią w przypadku wszelkich transakcji internetowych jest odpowiednie zabezpieczenie obu stron. Dlatego nawiązałem współpracę z portalem useme.eu, który umożliwia mi świadczenie usług na zupełnie nowym poziomie. Oto krótki schemat przedstawiający etapy naszej współpracy:

  1. Pierwszym krokiem jest oczywiście kontakt ze mną 🙂 Kiedy już zapoznają się Państwo z moją ofertą, wystarczy wysłać e-mail ze szczegółami dotyczącymi realizacji konkretnego zlecenia. Wszelkie zamówienia proszę kierować na adres: kontakt@twojeteksty.pl . W wiadomości proszę podać następujące informacje: liczbę zamówionych teksów, szczegółowe wytyczne, frazy kluczowe, a także preferowany termin realizacji zlecenia.
  2. Po otrzymaniu zamówienia skontaktuję się z Państwem w ciągu kilku godzin. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo najważniejsze informacje dotyczące realizacji danego zlecenia.
  3. Jeśli zaakceptują Państwo podane warunki, przygotuję specjalną umowę, którą wyślę poprzez portal useme.eu. Umowa będzie określać wszelkie istotne wytyczne zlecenia: wartość zlecenia, termin wykonania, a także klauzulę o przekazaniu praw autorskich.
  4. Po otrzymaniu umowy wykonują Państwo przelew na konto podane w umowie. Bardzo ważna informacja – umowa gwarantuje Państwu możliwość zgłoszenia reklamacji. Wówczas wszelkie przelane środki zostaną zwrócone, a umowa zostanie unieważniona.
  5. Po dokonaniu opłaty pozostaje jedynie cierpliwie czekać, a następnie odebrać zrealizowane zlecenie 🙂

Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące płatności lub innych aspektów mojej oferty, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@twojeteksty.pl

Powrót na stronę główną
Kontakt

TwojeTeksty.pl

This site is protected by wp-copyrightpro.com